Apap Extra

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Kofeina (caffeine)

,

paracetamol

, US Pharmacia

Opakowanie:

15,95 zł

(1,60 zł / szt.)

Opis Apap Extra

Apap Extra to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych zawierających paracetamol oraz kofeinę. Preparat przeznaczony jest do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe). Ponadto kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Kategorie Apap Extra

Podmiot odpowiedzialny Apap Extra

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Extra

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.
  • Substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian, hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350. 

Ulotka produktu Apap Extra

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

38,95 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

29,95 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

19,59 zł

Sebidin

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

28,99 zł

Gelovox wiśniowo-mentolowe

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

44,95 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Tantum Verde

aerozol, 30 mililitrów

29,99 zł

Envil Gardło

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

21,95 zł

Pedicetamol

płyn, 30 mililitrów

22,59 zł