Fervex

produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenyramina (pheniramine)

, UPSA

Dawka:

500 mg + 200 mg + 25 mg

Opakowanie:

29,59 zł

(3,70 zł / szt.)

Opis Fervex

Fervex to lek dostępny bez recepty w postaci granulatu do sporządzenia roztworu doustnego, przeznaczony do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych. Zawarty w preparacie paracetamol łagodzi ból głowy i gorączkę, a feniramina zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, udrażniając tym samym zatkany nos oraz hamując odruch kichania i łzawienia. Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory w organizmie. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 15. roku życia.

Kategorie Fervex

Składniki Fervex

  • Substancje czynne: 1 saszetka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum, 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum), 25 mg maleinianu feniraminy (Pheniramini maleas).
  • Substancje pomocnicze: sacharoza (11,6 g), kwas cytrynowy bezwodny, guma arabska, sacharyna sodowa, aromat malinowy. Skład aromatu malinowego: maltodekstryna, sorbinian potasu (E202), benzoesan sodu (E211), glikol propylenowy (E1520), etanol, potas, sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego (E1450), czerwień Allura AC (E129), błękit brylantowy (E133), żółcień pomarańczowa FCF (E110), sodu chlorek i (lub) sodu siarczan; octan etylu, octan izoamylu, kwas octowy, alkohol benzylowy, trójacetyna, wanilina, p-hydroksybenzyloaceton. 

Jak przechowywać Fervex

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Ulotka produktu Fervex

Fervex

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

41,59 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

19,95 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

32,59 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

29,99 zł

Tantum Verde

aerozol, 30 mililitrów

33,59 zł

Gelovox wiśniowo-mentolowe

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

46,59 zł

28,95 zł

Oritolin

aerozol, 30 mililitrów = 425 dawek

39,59 zł

Cevitt Gardło

tabletki do ssania/gryzienia/żucia, 20 tabletek

34,95 zł

Gardimax Medica spray

aerozol, 30 mililitrów

33,95 zł